Vyhledávání

Páťáci jsou šikovní


Žáci páté třídy mají za sebou první hodiny pracovní výchovy. Tento měsíc pracovali s papírem, odpadovým materiálem, kartonem a vlnou. Všichni si vyrobili tužkovník, který si pyšně odnesli domů na svůj pracovní stůl. V další hodině se poprali s kartonem, který se těžce stříhal. Ale výsledek stojí za to. Třídu jim zdobí několik krásných lvů. Ruličky od toaletního papíru zase posloužily na výrobu autíček.

Mgr. Michaela Tabášková, vyučující pracovní výchovy

Páťáci jsou šik...
Páťáci jsou šikovní Páťáci jsou šikovní
Páťáci jsou šik...
Páťáci jsou šikovní Páťáci jsou šikovní
Páťáci jsou šik...
Páťáci jsou šikovní Páťáci jsou šikovní


 

 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.