Vyhledávání

Tři králové


Byla středa 6. ledna 2016 a právě začínalo naše vyučování. Všichni jsme stáli připraveni pozdravit se s paní učitelkou, když se nečekaně otevřely dveře a do nich vešli tři králové Kašpar, Melichar a Baltazar. Pěkně pozdravili, požádali o možnost zazpívat koledu a spustili. Všichni jsme byli mile překvapení, jak se jim koleda podařila a ještě větší bylo naše překvapení, když jsme pod korunkami poznali naše tři spolužačky.

Jako poděkování jsme jim zatleskali a nechali jít dál do ostatních tříd. Všem se koledování líbilo a holkám děkujeme.

třída 3. A

Tři králové
Tři králové Tři králové
Tři králové
Tři králové Tři králové
Tři králové
Tři králové Tři králové


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.