Vyhledávání

Jak jsme sportovně slavili Den dětí


1.červen jsme jako v loňském roce strávili na školní zahradě, kde pro nás deváťáci připravili 9 stanovišť, na kterých jsme si vyzkoušeli svoje dovednosti různého charakteru – hod balónků do košů, běh, slalom se zavázanýma nohama i rukama, zdolání laťky spodem, nabrání pingpongového míčku v lavoru s lžičkou v puse, naplnění skleničky vodou s octem a solí přes slánku, hod pneumatikou, střela na branku florbalovou hokejkou, přeskok snožmo přes lavičku. 

Nejprve se někomu nechtělo, ale pak nám zdravé soupeření nedalo a s vervou jsme se pustili do sportování. Někdo to bojkotoval a nechtěl soutěžit a ani to zkusit, někdo přišel naschvál v žabkách, aby nemusel cvičit, ale byli i tací, kteří si nakonec své výkony chtěli vylepšit a svůj výkon opakovali. I paní učitelka si některé disciplíny vyzkoušela – zvládla běh, laťku, hod míčky do košů a střely na branku.

Než došlo k samotnému vyhlášení výsledků, stihli jsme si odskočit na zaslouženou odměnu – zmrzlinu nebo ledovou tříšť. To nás nádherně osvěžilo, protože i letos nám přálo počasí a svítilo celou dobu sluníčko.

Jelikož jsme soupeřili pouze mezi sebou ve třídě, zvítězila naše třída takto:

děvčata – Natka Kretková, Katka K. a Žaneta

chlapci – Steven, Radim, Matěj Třepla

Sporu 3x ZDAR, ZDAR, ZDAR a za rok možná opět.

Žáci 8. třídy

http://kosmonauti13.rajce.idnes.cz/nastenka/ 


 

 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.