Vyhledávání

7. B si užila Den dětí


Ve středu 1.6.2016 jsme sice přišli do školy, ale hned v 8 hodin měl celý 2. stupeň nástup na hřišti. Čekal nás sportovní den, který připravili vyučující tělesné výchovy.

Každá třída se pohybovala od stanoviště ke stanovišti a plnila celkem 9 netradičních sportovních úkolů: přeskok přes švihadlo, hod medicimbalem do dálky, odpal basebalovou pálkou, skákáni v pytlích, hod na cíl, slalom s kelímkem s vodou na pravítku, běh na 50m, přeskok přes překážky se zavázanýma nohama, skok z místa do dálky. Paní učitelka zapisovala jednotlivé výsledky a do některých soutěží se sama zapojila. 

Před samotným vyhlášením výsledků jsme si odskočili na zaslouženou zmrzlinu a pak čekali, jak vše dopadne. Martin Kornáš mezi sedmáky obsadil 3. místo a jeho sestra Žaneta byla mezi všemi sedmačkami 2. nejlepší. Dostali sladkou odměnu, ale my ostatní jsme jim nemuseli závidět, protože za naši snahu a sportovní úsilí jsme byli odměněni tatrankou nakonec všichni.

Jsme rádi, že se den vydařil – svítilo sluníčko, zmrzlina byla dobrá a všichni jsme si zasoutěžili v mnohdy netradičních disciplínách.

 

Žáci 7.B

http://kosmonauti13.rajce.idnes.cz/Detsky_den_7._B_2016/ 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.