Vyhledávání

Naše druhé společné Vánoce


Poslední dvě vyučovací hodiny na sklonku roku 2015 se jako každým rokem konají třídní besídky. Začali jsme radostně, protože zrovna v ten den jsme byli vyhlášeni jako třída, která měla nejkrásnější vánoční výzdobu. 

Sedli jsme si do kruhu a povídali si, na co se nejvíce těšíme, jaký dárek byl pro nás největším překvapením, kde Vánoce strávíme a také paní učitelka zavzpomínala na své dětské vánoční dárky.

Protože jsme se nemohli dohodnout, kdo začne rozdávat dárky, které se během dopoledne „objevily“ pod naším stromečkem, rozdávání se ujala paní učitelka. Letos vládly dárky, které voněly – dámské i pánské spreje, vždy jsme nechaly kolovat a každý přičichnul, která značka mu nejvíce voněla.  Byla tam i kniha a těžítko.

žáci 7. B


 

 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.