Vyhledávání

Školská rada

Základní informace o školské radě


Školská rada

 

zástupce rodičů: Petr Dudek

zástupce pedagogických pracovníků: Mgr. Dagmar Pavlisková

zástupce zřizovatele: Bc. František Dehner

 


 

 

Zákon 561/2004 (školský zákon) - paragrafy týkající se školské rady

§ 167

(1) Při základních, středních a vyšších odborných školách se zřizuje školská rada. Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Pokud je součástí právnické osoby více těchto škol, je možné zřídit jednu školskou radu. Při vyšší odborné škole se školská rada zřizuje vždy samostatně.

 

Číst dál...
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.