Vyhledávání

Informace k působení školního psychologa a speciálního pedagoga


V rámci projektu Magistrátu města Ostravy "Rozvoj rovného přístupu ke vzdělávání ve městě Ostrava"

působí na naší škole od září 2016 školní psycholog a speciální pedagog.

 

 školní psycholog:      
 PhDr. Ivana Seberová  3. patro, kabinet českého jazyka    
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    konzultační hodiny pro rodiče:    úterý  08:00 - 09:30h
     čtvrtek  12:30 - 14:00h
  po individuální dohodě možno i v jiném čase   
       
 speciální pedagog:      
 Mgr. Hana Huserová  3. patro, kabinet českého jazyka    
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   konzultační hodiny pro rodiče:  pondělí  09:00 - 10:00h
      úterý  12:30 - 14:00h
      po individuální dohodě možno i v jiném čase 

 

V rámci projektu budou pomáhat v případě potřeby jednotlivcům i celé škole dosahovat lepších výsledků ve vzdělávání, budou pomáhat řešit případné problémy. V rámci své práce budou připravovat preventivní a vzdělávací programy pro žáky, pedagogy, ale také pro rodiče, pokud o to projeví zájem.

Nedílnou součástí jejich práce bude pomoc žákům, kteří budou ohroženi neprospěchem, případně dlouhodobě nemocným a žákům s problémovým chováním.

Individuální práce s žáky bude probíhat na základě souhlasu jejich rodičů.

 

Věříme, že se nám díky spolupráci našich pedagogů, školní psycholožky, speciální pedagožky a školských poradenských zařízení podaří dále zvyšovat kvalitu školy a přípravy dětí na další studium a život.

 

 

 

 

 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.