Vyhledávání

Žákovská rada

Schůzka ŽR 9. 1. 2018


V úterý 9. 1. 2018 proběhla třetí schůzka členů žákovské rady. Až na chybějící 5. B měl 1. stupeň 100% účast, z 2. stupně byla zastoupena pouze třída 8. A. 

Náš program: 

  1. Znělka – od listopadové schůzky po mnoha letech změněna. Už jsou ale odezvy, a zdá se nám, že hlavně z 2. stupně, že se jim znělka nelíbí, a že chtějí vrátit tu starou. Co jim na to říct? Neúčastníte se schůzek ŽR, když se o něčem hlasuje, nejste u toho a tím pádem rozhodují ti přítomní, takže vaše smůla :-). Klidně můžeme mít každý rok jinou znělku, ale to by na poslední schůzce v červnu musel někdo přijít s jiným návrhem. 
  2. Pololetí se blíží ke konci, do 24. ledna máte možnost si opravit nerozhodné známky. A odměnou za vaši půlroční práci bude v pondělí 29. ledna v tělocvičně vystoupení folklorní skupiny RÉVA. 
  3. Blíží se volby prezidenta republiky. Na naší škole budou opět volební místnosti, takže se třídy z přízemí musí zase odstěhovat jinam. 
  4. Popřáli jsme si zdárné ukončení 1. pololetí.

 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.