Vyhledávání

Druháčci na výletě


Na pátek 2. června 2017  jsme se dlouho těšili. Čekal nás výlet na Bílou.

Přijel pro nás pohodlný malý autobus. V pořádku jsme dojeli až na místo, kde si nás převzali indiánští vedoucí. Půjčili nám indiánskou čelenku, pomalovali nás válečnými barvami, vyrobili jsme si indiánský náhrdelník. Vydali jsme se i do lesa, kde jsme plnili různé úkoly. Po skončení Indiánského programu jsme spořádali svačiny, které nám připravili maminky místo oběda, a vydali jsme se na cestu zpět.

Počasí nám velmi přálo, nikomu se nic nestalo, a tak jsme si náš výlet krásně užili. Už se těšíme na příští rok.

http://kosmonauti13.rajce.idnes.cz/Druhacci_na_vylete_2017/ 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.