Vyhledávání

Halloween ve 2. A


V úterý 31. 10. 2017 jsme prožili čarodějnickou školu. Naše paní učitelka, čarodějnice druhé třídy, si pro nás, čarodějnické učně, připravila pracovní listy s úkoly nejen školními. Počítali jsme suroviny v omlazujícím lektvaru, určovali druhy vět v kouzelnické knize a doplňovali slova do básniček. Každý z nás se snažil, aby neudělal ostudu svému kostýmu i jménu. Na závěr jsme si vytvořili halloweenskou knížku z pracovních listů a v pracovním vyučování vyrobili ze špejlí pavučiny. 

Školní dopoledne nám uteklo, jako voda a už se těšíme na to, co nám přinese zítřejší den. 

          

žáci 2. A 

http://kosmonauti13.rajce.idnes.cz/Halloween_ve_2._A_2017_2018/ 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.