Vyhledávání

Školní mléko

Happy snack

Páťáci znovu prověřují své matematické dovednosti


Dům dětí a mládeže v Ostravě – Porubě zaštiťuje v okrese Ostrava školní a okresní kola matematické olympiády. Každým rokem dostáváme zadání, ovšem ne každým rokem se školních kol naši žáci účastní. Úkoly bývají mnohdy velmi obtížné, a tak o ně zejména žáci 2. stupně nemají zájem. 

Letos je tomu jinak. Žáci 5. A rádi zkoušejí nové věci a rádi si ověřují, co umějí. Několik z nich se pokusilo vyřešit letošní zadání školního kola a máme úspěšné řešitele – sestry Ladu a Stelu Srpovy. 

Vyřešené úkoly odevzdaly v termínu a byly přihlášeny do okresního kola, které se bude konat 24. 1. 2018 na Gymnáziu Olgy Havlové v Ostravě – Porubě. Držme jim palce.

Mgr. Vladimíra Salvová


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.