Vyhledávání

Školní mléko

Happy snack

Mikulášská laťka 2017


V pátek 8. 12. 2017 se uskutečnil 11. ročník soutěže ve skoku vysokém Mikulášská laťka. Akci každoročně pořádá ZŠ B. Dvorského, letos se však závody poprvé přesunuly do atletického tunelu u Ostravar Arény. Naši žáci i jejich konkurenti z dalších devíti ostravských základních škol tak mohli závodit ve vskutku profesionálních podmínkách. 

 

V kategorii starších žákyň obsadily 3. místo hned tři naše závodnice - Lucie Klásková, Karolína Lefnerová a Tereza Zimová (8. A). Všechny překonaly laťku ve výšce 130cm a měly zcela stejný zápis v soutěži. 

 

V nejprestižnější kategorii starších žáků se na 2. místě umístil Steven Skupien (9. třída). 

Předvedl shodný výkon 163cm jako vítěz soutěže, avšak od prvenství ho dělil 1 opravný pokus. 

 

Ze stejného důvodu nedosáhl jen těsně na bronzovou medaili Matěj Třepla (9. třída), a skončil tak na nepopulární bramborové pozici. 

 

Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích. 

 

Mgr. Zuzana Míčková, vyučující tělesné výchovy 

 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.