Vyhledávání

Školní mléko

Happy snack

Předvánoční jarmark 2017


Ve čtrvtek 30. 11. 2017 uspořádali žáci naší školy s pomocí svých učitelů tradiční předvánoční jarmark. 

Přestože adventní čas začíná až v neděli 3. 12., rozezněly se vestibulem naší školy melodie českých koled již nyní. A školou procházeli spokojení návštěvníci z řad rodičů a prarodičů, navštivili nás v hojném počtu také naši bývalí žáci. Škola se proměnila v jeden velký jarmark, proběhla řada srdečných a přátelských setkání.

Děkujeme všem, kteří naši akci podpořili a udělali radost dětem nabízejícím s hrdostí výsledky svých dovedností a zručnosti. Věříme, že jsme přispěli k předvánoční náladě a až zapálíme 1. adventní svíčku, vzpomeneme si na příjemně strávené společné chvíle. 

http://kosmonauti13.rajce.idnes.cz/predvanocni_jarmark_2017/ 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.