Vyhledávání

Kouzla s digitální fotografií


 

Když jsme v minulém školní roce využili nabíku DK K-Trio a zúčastnili se workshopu "Mediální kampaň - rozhlasový a televizní šot", těšili jsme se na další ročník projektu "Média, komunikace, kreativita". V letošním roce nás paní učitelka Trojková přihlásila na workshop věnováný zpracování digitálních fotografií. V pondělí 26. 5. nás na něj spolu s ní doprovodila samozřejmě  i paní učitelka Salvová.

 

Tentokrát jsme se zabydleli v modrém salónku a pod vedení příjemného lektora Marka Folwarczného jsme zkoušeli kouzla s vlastními nebo vypůjčenými fotografiemi v programu GIMP. Vznikly zajímavé koláže a někteří odkryli netušenou nápaditost a originalitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
© 2012 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace | Webdesign: Lukáš Stankovič.